БОРЖНИКАМ


Якщо ви читаєте ці рядки – значить ви наш клієнт, боржник. Правильним рішенням для вас буде повернути борг або заборгованість, в іншому випадку з вами почнуть працювати наші співробітники, здійснюючи щодо вас комплекс заходів щодо стягнення заборгованостей (боргу), з використанням інформаційних-правових технологій, спеціального програмного забезпечення і перевірених часом способів вирішення проблем неплатежів.  

Комплекс заходів включає в себе:

- Встановлення місця знаходження дебітора;
- Збір інформації про поточний фінансовий стан боржника, компанії дебітора;
- Аналіз правової ситуації;
- Послуги call-центру (телефонні дзвінки і смс повідомлення про необхідність сплатити борг або заборгованість);
- Собисте спілкування з боржником за місцем роботи і проживання;
- Участь в переговорах з компаніями дебіторами;
- Проведення фінансових і юридичних експертиз підтверджують боргові зобов'язання;
- Контроль за виконанням судових приписів;
створення схем повернення боргів і дотримання графіків оплат;
- Співпраця і спільна робота з правоохоронними органами (відкриття кримінальних справ за фактом шахрайства та інших злочинів у сфері бізнесу). 

боржникам

Що криється за прочитаними пунктами, ви зрозумієте після першої спроби ухилитися від спілкування з нами або спробою обдурити нас.  

Ви один і досвід у вас мінімальний, заснований лише на вашому особистому рівні і позбавлений будь-якої системи, крім системи обману і неповернення чужих коштів або обладнання, недотримання графіка платежів. Ви вважаєте себе розумним і хитрим, а таких ми бачили не один десяток і ми розберемося, як зробити вам пропозицію, від якої ви не в силах будете відмовитися.
Якщо ви почнете ховатися, ми знайдемо вас вдома, на роботі або в гостях у ваших родичів і близьких. У період пошуку ми будемо спілкуватися з вашими знайомими, родичами, сусідами і вашими бізнес-партнерами. Ви почнете все більше і більше відволікатися від своїх справ і бізнесу. Системне нагадування про борг і різні рекомендації в строгих рамках закону допоможуть вам повернути чужі кошти. 
Для особливо «товстошкірих», КК України ніхто не відміняв, плюс гарантія, що шляхом інформування вашого оточення в сфері бізнесу та іншими законними методами ми скоротимо до мінімуму кількість ошуканих.
Існують два моменти, при яких можуть виникнути складності:
- Боржник помер;
- Боржник знаходиться в місцях позбавлення волі (до його звільнення). 

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ ДЛЯ
ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНІХ ОСІБ

Умови та вимоги до проведення заходів обговорюється по телефону
або по електронній пошті.

(067) 587-67-70
(063) 389-53-77 

ebb.kiev.ua@gmail.com