Повернення боргів з фізичних осіб

Досить поширена ситуація: позичивши гроші друзям, знайомим чи незнайомим людям, ви не можете отримати їх назад. І добре, якщо сума незначна, а боржник – сусід по сходовій клітці. А якщо немає? Якщо сума була значною, а людина, який просив про послугу, не хворий і не помер, а всього лише витратив гроші і не хоче їх повертати, потрібно терміново щось робити. Але що?

Найчастіше людина, яка прийшла за грошима – назвемо його правильно, позичальник – з самого початку знає, що не збирається повертати борги. Як би там не було, розмова зараз не про порядність або інших людських якостях, а про те, як убезпечити себе надалі. Отже, у позичальника назріла необхідність влити новий капітал в свій бізнес, вирішити якісь складні завдання за допомогою чужих грошей, та хіба мало що ще... Вже в цей момент потрібно чітко уявляти собі можливі наслідки, а вони не так райдужні: суднові позови, роки очікування, розчарування. Повернення боргів з фізичних осіб – процедура складна, про це скаже будь-який юрист.

Але вихід, як не дивно, є: звернувшись до професіоналів за допомогою, можна уникнути суду і спробувати отримати гроші мирним шляхом. Звичайно, буде краще, якщо в справі фігурує боргова розписка. Всі подальші переговори, дзвінки і пошуки позичальника візьме на себе колекторська компанія, причому терміни, як правило, досить доступні для огляду. Як правило, компанія має в арсеналі чимало цілком законних засобів, які можуть подіяти на позичальника і змусити його повернути борги. Поєднання високої кваліфікації працівників, чинного законодавства та дієвих методів - і ваші нерви в повному порядку, фінансовий стан нарешті відновлено, а крім того, помітно зекономлено особистий час.

Та насправді, не все так гладко: стягнення боргів в Києві з фізичних осіб, як вже говорилося вище, процес складний. Тут важливо правильно провести підготовчий етап, розрахувати сили, розробити вся справа в деталях, якими б незначними вони не здавалися на перший погляд. Якщо питання не вирішується стандартними методами, доведеться все ж вдатися до кримінальної відповідальності і подати заяву в правоохоронні органи для того, щоб справа проти позичальника було порушено якомога швидше. 

<<Назад

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ ДЛЯ
ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНІХ ОСІБ

Умови та вимоги до проведення заходів обговорюється по телефону
або по електронній пошті.

(067) 587-67-70
(063) 389-53-77 

ebb.kiev.ua@gmail.com