ПОВЕРНЕННЯ БОрГІВ В КИЄВІ ТА ЗА ЙОГО МЕЖАМИ


Професійне позасудове стягнення боргів є одним з основних напрямків діяльності компанії «ЕББ» у Києві. В його основі лежить сукупністю спеціалізованих процедур і методів впливу на проблемного або несумлінного позичальника з метою добровільного повернення боргових фінансових коштів і зобов'язань. 

У своїй роботі наша компанія упроваджує найбільш ефективні і перевірені методики мирного, досудового врегулювання всіх питань, пов'язаних з поверненням проблемних заборгованостей. Грамотно побудований переговорний процес, підкріплений правовою базою, дозволяє нам вирішувати навіть найскладніші ситуації та питання між кредиторами і позичальниками.  

Головною перевагою нашої компанії є застосування виключно законних, морально-правових заходів впливу на боржника з метою стягнення заборгованості. Професійно підготовлені фахівці «ЕББ» мають значний досвід у вирішенні подібних питань, що дозволяє гарантувати досягнення необхідного результату.  

пеерваги

Ми прекрасно розуміємо, що процедура стягнення проблемних боргів є досить тривалою і не зовсім приємною, тому намагаємося взяти всі турботи по реалізації даного заходу на себе.

Повернення боргів
Повернення боргів фахівцями нашої компанії спрямований на максимально ефективне рішення проблеми в мінімально можливі терміни і включає в себе такі етапи:

- Проведення ретельного аналізу всіх необхідних документів і матеріалів;
- Комплексна правова експертиза термінів і стану заборгованості;
- Розробка основних етапів стягнення заборгованості;
- Досудова робота з боржником (перевірка його стану, висунення претензій і т.д.);
- Підготовка документації для подачі позову в суд;
- Представлення інтересів клієнта в суді;
- Контроль і забезпечення виконання
- Винесених судових рішень;
- Подача апеляцій для оскарження рішення суду;
- Подача заяв в правоохоронні органи для кримінального переслідування боржника. 

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ ДЛЯ
ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНІХ ОСІБ

Умови та вимоги до проведення заходів обговорюється по телефону
або по електронній пошті.

(067) 587-67-70
(063) 389-53-77 

ebb.kiev.ua@gmail.com