Повернення боргу через суд


У кожному окремому випадку, коли поданий позов до суду, можна говорити про те, що позичальник або боржник не захотів мирного врегулювання і не спробував знайти вихід із ситуації, що не в його користь ситуації. Важливий і той факт, що вину позичальника доводити не потрібно, вона і так видно: взявши гроші на певних умовах, людина не витримав їх, а може, не збирався витримувати з першого дня. Відповідно, необхідно не тільки отримати борг в повному обсязі, але також стягнути і так звані інфляційні втрати. Крім того, навіть самий мінімальний відсоток - 3% річних - потрібно взяти за те, що позичальник користувався грошима. Крім усього перерахованого вище, потрібно розуміти, що і судові витрати повинен буде сплатити боржник.

Важливо знати, що навіть виграна в суді справа, на жаль, не є стовідсотковою гарантією швидкого отримання своїх грошей назад. Боржник, навіть маючи на руках розпорядження, може стати «утікачем»: ховатися від виконавчих служб, всіляко переміщатися з одного місця проживання на інше, тим самим ускладнивши пошуки. Але і виконавча служба, в свою чергу, також не завжди завзято проводить розшук майна такого боржника. Компанія, яка береться за повернення боргів через суд, розуміє всю складність ситуації і готова до складних подальших дій, адже мета зрозуміла – отримання грошей з боржника на користь клієнта.

В цілому, існує досить методів боротьби з такими боржникам, і всі вони «білі», іншими словами, знаходяться неодмінно в правовому полі. Не можна не сказати і про те, що багато боржників використовують різні хитрощі, як, наприклад, догляд в банкрутство (якщо мова йде про юридичну особу). Фізичні особи встигають до суду переписати рухоме і нерухоме майно на родичів і, таким чином, врятувати себе від його втрати. Не потрібно думати, що це – кінець надіям. Ні. Для професіоналів – а в колекторської компанії інші і не працюють – вихід знайдеться завжди. Своєчасне звернення людину, яка постраждала від недобросовісного боржника, до грамотних фахівців збільшує шанси на успіх.

<<Назад

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!