Що таке колекторська компанія?

Коллекторска компанія представляє собою бізнес-структуру, професійна діяльність якої спрямована на різні способи повернення дебіторської заборгованості. Одним з пунктів такої діяльності вважається і повернення боргів. Саме тому сама назва вже сприймається одіозно: «вибивання» грошей, що супроводжується неприємними етапами збору інформації і переговорів, часто зайшли в глухий кут – ось традиційне уявлення про діяльність фірм-колекторів. Своїм походженням назва «колекторська компанія» завдячує англійському слову "collection", що в буквальному перекладі означає грошовий збір, інкасування, отримання грошей.

Сьогодні правильніше буде вважати, що подібна діяльність перебуває на стику фінансів і юридичної сфери, тому люди, які залучаються до роботи в колекторської компанії, обов'язково повинні володіти професійною освітою в одній зі сфер. Особливістю діяльності можна вважати той факт, що будь-які дії, що виконуються працівниками тієї чи іншої колекторської компанії, обов'язково повинні перебувати в правовому полі. Тут абсолютно немає місця будь-яким незаконним методам – вибивання боргів за допомогою залякування чи шантажу, інших способів, що виходять за рамки закону. Варто пам'ятати, що кримінально карані дії – а саме так можна класифікувати вимагання та інші «чорні» методи отримання боргів – неприйнятні для поважаючої себе колекторської компанії.

Безумовно, основна мета всієї діяльності полягає у захисті прав і фінансових інтересів клієнта. Якщо є особи, які не бажають повертати свої борги, незважаючи на підписані договори або інші угоди, то колекторська компанія бере на себе функцію повернення обумовлених сум. Як правило, перевагою роботи таких посередників між клієнтом і його боржниками є юридично грамотність ведення справ. Сьогодні можна абсолютно впевнено говорити, що колекторські компанії працюють по всьому світу, при цьому сама їх присутність в бізнес-площині вже є запорукою цивілізованого вирішення фінансових питань і проблем, що виникають з різних причин. Колекторська компанія може працювати і з юридичними особами, і з окремими фізичними, виступаючи в ролі посередника. Один із основних напрямків діяльності – це профілактика виникнення боргів.

<<Назад

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ ДЛЯ
ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНІХ ОСІБ

Умови та вимоги до проведення заходів обговорюється по телефону
або по електронній пошті.

(067) 587-67-70
(063) 389-53-77 

ebb.kiev.ua@gmail.com