Спеціаліст по стягненню заборгованості

Команда, що працює пліч-о-пліч в колекторській компанії, підбирається неймовірно ретельно. Вся справа в тому, що представник такої фірми повинен бути юристом, але, одночасно з цим, розбиратися у фінансових питаннях і людської психології. Здобувачі на будь-яку з посад проходять багатоступінчасті співбесіди, метою яких є і професійна придатність, і можливість стати частиною конкретного колективу. Кожна людина, яка вирішила присвятити себе роботі в колекторської компанії, повинен володіти яскравими особистісними якостями, а крім того, володіти врівноваженістю, здатністю до роздумів і аналізу ситуацій. Існує і віковий ценз: колекторська компанія не розглядає претендентів, які не досягнули 28 років.

Спеціаліст зі стягнення заборгованостей має цілий ряд робочих завдань. У його компетенцію входять такі пункти:

- своєчасний і повний збір інформації та необхідних документів юридичного характеру;
- повний аналіз ситуації;
- визначення термінів існуючих заборгованостей і їх експертиза;
- створення чіткого плану повернення боргів з поділом на етапи;
- обов'язкова робота з боржником до суду, складання позовної документації;
- присутність в суді для представлення інтересів клієнта.

Після того, як суд виніс своє рішення, фахівець зі стягнення заборгованості обов'язково контролює сам факт виконання рішення, а при необхідності, яка зустрічається досить часто, він же займається складанням апеляції і її подачею до відповідного органу. Найчастіше виникає і ситуація, при якій абсолютно необхідно зробити кримінальне переслідування боржника. До завдань фахівця входить подача всіх необхідних заяв та інших документів до правоохоронних органів і контроль за наданням роз'яснень у справі.

Важливими є не тільки професійні якості співробітника колекторської компанії, зокрема фахівця зі стягнення заборгованості, але і його зовнішній вигляд. У нашій країні існує Асоціація учасників колекторського бізнесу України, вона і виставляє певний набір вимог, серед яких і відповідний зовнішній вигляд, і манера поведінки, і загальна культура. Оскільки дана вакансія передбачає високий професійний клас, то і людські якості повинні відповідати певному рівню.

<<Назад


Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!