Статті


Коллекторска компанія представляє собою бізнес-структуру, професійна діяльність якої спрямована на різні способи повернення дебіторської заборгованості. Одним з пунктів такої діяльності вважається і повернення боргів. Саме тому сама назва вже сприймається одіозно: «вибивання» грошей, що супроводжується неприємними етапами збору інформації і переговорів, часто зайшли в глухий кут – ось традиційне уявлення про діяльність фірм-колекторів.

Детальніше>>

Команда, що працює пліч-о-пліч в колекторській компанії, підбирається неймовірно ретельно. Вся справа в тому, що представник такої фірми повинен бути юристом, але, одночасно з цим, розбиратися у фінансових питаннях і людської психології.

Детальніше >>

Досить поширена ситуація: позичивши гроші друзям, знайомим чи незнайомим людям, ви не можете отримати їх назад. І добре, якщо сума незначна, а боржник – сусід по сходовій клітці. А якщо немає? Якщо сума була значною, а людина, який просив про послугу, не хворий і не помер, а всього лише витратив гроші і не хоче їх повертати, потрібно терміново щось робити. Але що?

Детальніше>>

Одна з найскладніших, але дуже дієвих процедур повернення боргу в Києві – це звернення до суду. Безсумнівно, боротьба з людиною, на якого зовсім не діють ніякі інші методи, може бути жорсткою. У той момент, коли прийнято рішення судитися, потрібно віддавати собі звіт в складності процесу і в необхідності отримати грамотну юридичну допомогу і підтримку. Значення має все: як складений позов, чи всі необхідні дозволи і документи зібрані, розроблена стратегія захисту інтересів клієнта.

Детальніше>>

Рішення нестандартних ситуацій.

Щоб скористатися нашою допомогою щодо повернення дебіторської заборгованості, вам необхідно просто зателефонувати за вказаними телефонами.
Звертайтеся!

СЕМІНАРИ І ТРЕНІНГИ ДЛЯ
ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНІХ ОСІБ

Умови та вимоги до проведення заходів обговорюється по телефону
або по електронній пошті.

(067) 587-67-70
(063) 389-53-77 

ebb.kiev.ua@gmail.com