Час прийому дзвінків:
09.00 - 19.00
без вихідних
 


Реальне повернення боргів

(067) 587-67-70

(063) 389-53-77

ebb.kiev.ua@gmail.com

Рішення нестандартних
ситуацій


baner.png

Головна

ЕББ - це структура, створена для роботи з фізичними та юридичними особами, в області повернення боргів, контролю за оплатами та профілактики боргів і заборгованостей. Нас разюче відрізняє від інших колекторських агентств та юридичних фірм підхід до справи. Ми виключаємо роботу з дебіторською заборгованістю банків, страхових компаній, кредитних спілок, які працюють на ринку кредитування юридичних і фізичних осіб.

Наша спеціалізація - організація та забезпечення роботи системи повернення боргів в організаціях і підприємствах, як на досудовому рівні, так і післясудовому, супровід, робота з контрагентами які систематично порушують графіки оплат і пункти договору.

Досудове повернення боргів дає можливість нашим клієнтам отримати від співпраці з Ебб не тільки матеріальне, а й моральне задоволення - можливість уникнути специфічного, не завжди приємного для вас виду діяльності. Наша організація готова здійснювати співробітництво з усіма зацікавленими установами та організаціями. Вартість послуг у кожному випадку є індивідуальною й багато в чому залежить від проблемності випадку та терміну давності заборгованості.

Працюючи з нами ви збережете свої нерви і час, а так само повернете практично втрачені кошти і забезпечити стабільну економічну безпеку вашого підприємства.

 (067) 587-67-70

(063) 389-53-77

ebb.kiev.ua@gmail.com

   

Оставить предварительную заявку на оказание квалифицированной платной помощи
ФИО или название организации*:
Ваш телефон*:
Ваш электронный адрес*:
Суть проблемы (описание, вопросы)*:
* помечены обязательные поля

Здесь Вы можете оставить предварительную заявку на оказание квалифицированной помощи юридическим лицам