Час прийому дзвінків:
09.00 - 19.00
без вихідних
 


Реальне повернення боргів

(067) 587-67-70

(063) 389-53-77

ebb.kiev.ua@gmail.com

Рішення нестандартних
ситуацій


baner.png

Статьи

Що таке колекторська компанія?

Коллекторска компанія представляє собою бізнес-структуру, професійна діяльність якої спрямована на різні способи повернення дебіторської заборгованості. Одним з пунктів такої діяльності вважається і повернення боргів. Саме тому сама назва вже сприймається одіозно: «вибивання» грошей, що супроводжується неприємними етапами збору інформації і переговорів, часто зайшли в глухий кут – ось традиційне уявлення про діяльність фірм-колекторів.

Детальніше >>


Спеціаліст по стягненню заборгованості

Команда, що працює пліч-о-пліч в колекторській компанії, підбирається неймовірно ретельно. Вся справа в тому, що представник такої фірми повинен бути юристом, але, одночасно з цим, розбиратися у фінансових питаннях і людської психології.

Детальніше >>


Повернення грошей за товар неналежної якості

Ви вибрали товар, розплатилися за нього на касі, принесли його додому і зрозуміли, що якість його не тільки не відповідає ціні, але і взагалі не підходить під нормальний опис? Що ж, ситуація досить поширена на наших бізнес-просторах. Цікаво, що в Україні прийнятий закон «Про захист прав споживачів». Але ось чи працює він насправді?

Детальніше >>


Повернення боргів з фізичних осіб

Досить поширена ситуація: позичивши гроші друзям, знайомим чи незнайомим людям, ви не можете отримати їх назад. І добре, якщо сума незначна, а боржник – сусід по сходовій клітці. А якщо немає? Якщо сума була значною, а людина, який просив про послугу, не хворий і не помер, а всього лише витратив гроші і не хоче їх повертати, потрібно терміново щось робити. Але що?

Детальніше >>


Повернення боргу через суд

Одна з найскладніших, але дуже дієвих процедур повернення боргу в Києві – це звернення до суду. Безсумнівно, боротьба з людиною, на якого зовсім не діють ніякі інші методи, може бути жорсткою. У той момент, коли прийнято рішення судитися, потрібно віддавати собі звіт в складності процесу і в необхідності отримати грамотну юридичну допомогу і підтримку. Значення має все: як складений позов, чи всі необхідні дозволи і документи зібрані, розроблена стратегія захисту інтересів клієнта.

Детальніше >>

   

Оставить предварительную заявку на оказание квалифицированной платной помощи
ФИО или название организации*:
Ваш телефон*:
Ваш электронный адрес*:
Суть проблемы (описание, вопросы)*:
* помечены обязательные поля

Здесь Вы можете оставить предварительную заявку на оказание квалифицированной помощи юридическим лицам